{:cz}Odstávka Moodle pro výuku 2 a pro celoživotní vzdělávání{:}{:en}Moodle for University Courses 2 and for Lifelong Learning Downtime{:}

{:cz}Od pátku 16. 8. do neděle 18. 8. proběhne pravidelná údržba a přechod na vyšší verzi systému u instalací Moodle 2 a Moodlu pro další vzdělávání. V tomto termínu budou oba systémy mimo provoz. Všechna data budou před odstávkou zálohována.

Předem se omlouváme za způsobené komplikace a přejeme krásný zbytek léta.

Centrum pro podporu e-learningu{:}{:en}Regular maintenance and upgrade of the system at Moodle for University Courses 2 and Moodle for Lifelong Learning will take place from Friday 16 August to Sunday 18 August. Both systems will be out of service at this time. All data will be backed up before the outage.

We apologize in advance for the inconvenience and wish you a nice rest of the summer.

E-learning Support Center{:}