Nový webinář Turnitin v distančním vzdělávání

Centrum pro podporu e-learningu si vás dovoluje pozvat na nový webinář k otázkám práce se systémem Turnitin.

Turnitin v distančním vzdělávání

Tato aplikace pro elektronické odevzdávání a hodnocení obsahu seminárních a závěrečných prací slouží na předních světových univerzitách k poskytování zpětné vazby studentům, výcviku akademického psaní a prevenci plagiátorství.

Školení se zaměřuje na praktické aspekty používání aplikace v distančním vzdělávání a je určeno pro stávající uživatele Turnitinu a Moodle z řad akademických pracovníků, kteří se s aplikacemi již měli možnost dříve seznámit a znají jejich základní funkcionalitu a ovládání.

Setkání se uskuteční online a počítá se s aktivním zapojením účastníků, bez nichž nebude možné některé z připravených ukázek předvést. Minimální počet účastníků z řad akademických pracovníků je deset zájemců.

• Termín: středa 15. dubna 2020 od 15:00 hodin (trvání 90 minut)
  • Místnost a platforma: bude upřesněno lektorem
  • Lektor: PhDr. Viktor Fuglík, Ph.D.

Přihlášky na emailu: moodle-help@ruk.cuni.cz (uveďte prosím do mailu jméno, pracoviště a své osobní číslo) nebo prostřednictvím Vzdělávacího portálu zde.