Nové školení efektivní videoprezentace

Jak připravit efektivní videoprezentaci I.

Centrum pro podporu elerningu ve spolupráci s CESNET z.s.p.o. pořádá dvojici workshopů zabývajících se tematikou efektivního natáčení, zpracování a sdílení videopřednášek. Seminářem Vás provede fotograf a konzultant videotechnologií Jan Alisczech Březina.

Cílem tohoto workshopu je předat praktické postupy a drobné tipy a triky, které vám pomohou zvýšit vizuální atraktivitu, poutavost a celkově profesionální dojem vaší videoprezentaci. Postupně probereme práci s prostředím, světlem, umístěním kamery a základní pravidla pro práci před kamerou. Zabrousíme trochu do oblasti psychologie a práce s divákem, jeho pozorností a emocemi.

Na seminář bude na podzim 2021 navazovat volně druhý díl, který se bude věnovat technickému vybavení, probereme různé varianty hardwarového vybavení a jejich vliv na celkový výsledek. Různé varianty snímacích zařízení, mikrofony, světla a drobné příslušenství. Dále se budeme věnovat volbě správných video formátů a jejich nastavení. Vysvětlíme si, jak dosáhnout optimálního poměru kvality záznamu a velikosti vzniklého souboru.

Seminář je otevřen široké akademické veřejnosti. Těšíme se na Vaši účast.

Záznam školení:

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.