Přednáška Wikisystémy ve výuce

V souvislosti s karanténním opatřením COVID-19 byla všechna školení zrušena a jsou průběžně nahrazována online webináři. Děkujeme za pochopení!

Centrum pro podporu e-learningu Vás srdečně zve na opakování úspěšné přednášky na téma Využití wikisystémů ve výuce. Přednáška je určena všem zájemcům, kteří se chtějí podílet na vzniku otevřených vzdělávacích zdrojů (OER) a zapojit do jejich tvorby i studenty.

Využití wikisystémů ve výuce

Datum: středa 15. 4. 2020

Čas: 13:30 – 15:00 hod.

Místnost: Velká zasedací síň, RUK, Ovocný trh 5

Přednášející: RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D., MBA, 1 lékařská fakulta UK

Registrace: zde

Wiki umožňuje aktivněji zapojit studenty do výuky a ukázat jim výhody otevřenosti. Stimuluje ke spolupráci a podporuje efektivní tvorbu nových materiálů. Může být ale wiki zdrojem relevantních informací? Jak je zajištěna důvěryhodnost otevřeného zdroje? V čem se práce na wiki liší od publikování v klasických médiích? Čím jsou přispěvatelé motivováni? Jak ošetřit autorská práva? Jak začít?

O dalších přednáškách Vás budeme informovat.