Adobe Connect

Nástroj pro Vaše webináře, online konference a semináře v reálném čase + ukládá a přehrává multimediální obsah na vyžádání.

 

Rezervace v Adobe Connect

 

Obsazenost v Adobe Connect

 

Popis nové rezervace v Adobe Connect
Návod rezervace v Adobe Connect

Adobe Connect je webový server umožňující realizaci elektronického vzdělávání. Jde o systém pro řízení výuky (LMS – learning management system).

Zajišťuje:

  • Ukládání, distribuci a přehrávání  multimediálního výukového obsahu určeným skupinám uživatelů.
  • Sestavování, přehrávání a distribuci obsáhlých studijních plánů i samostatných kurzů.
  • Uskutečňování výuky v reálném čase tzv. webináře a online setkávání vědeckých a studijních skupin v konferenčních místnostech pro až 200 současně připojených účastníků (na jednu konferenční místnost).
Výuka a podpora k aplikaci Adobe Presenter na stránkách výrobce (v češtině):

Výukový obsah:

V knihovně obsahu lze (kromě jiného) uložit Power Pointové prezentace ve formátu HTML5. Server je studentům přehrává v okně webového prohlížeče na vyžádání, nebo cílenou distribucí odkazů z prostředí serveru nebo prostřednictvím emailů, SIS apod.

Podívejte se, jaký obsah je možné publikovat v Adobe Connect *
* v angličtině

Manuály a podpora uživatelů

Z jednotlivých souborů výukového obsahu se sestavují učební celky: kurz (obsahuje pouze jeden soubor výukového obsahu) a studijní plán (sestavuje se více tématicky navazujících výukových souborů). Server sleduje a zaznamenává aktivitu studentů pro vyhodnocení pedagogem v přehledových statistikách. Distribuci kurzů a studijních plánů realizuje server rozesíláním pozvánek k účasti (e-mailem).

Podívejte se, jak vytvořit studijní plán v Adobe Connect *
Podívejte se, jak vytvořit kurz v Adobe Connect *
* v angličtině

Výuka v reálném čase: 

Kromě multimediálního obsahu, který distribuuje cílovým skupinám (studentům) a propojuje ho do učebních celků – školení a studijních plánů, u kterých zaznamenává výsledky studia, pak skvěle dotváří proces elektronické výuky podporou setkávání v reálném čase ve virtuálních konferenčních místnostech realizací webinářů.

Podívejte se, jak vytvořit, spustit a řídit konferenční místnost v Adobe Connect *
* v angličtině
Máte zájem využít služby serveru Adobe Connect?
Obraťte se na Centrum pro podporu e-learningu:
 
+420 777 10 11 66.